2011 m. kovo 10 d., ketvirtadienis

resume

Laba laba laba,


sveikinuosi su tais kurie skaitinėja mano blogą :) džiaugiuosi, kad sekėjų skaičius po truputį auga, tai pamalonina kiekvieną kartą mane (:

nerašiau visą savaitę, nors ir užsukdavau čia, bet laiko stygius daro savo:)


taigi, ką nuveikiau šią savaitę, pirmadienį, pristačiau su grupioke anglų pristatymą apie "Deciduous trees", gavome po 10(smagu) :) , vėliau su kambariokėmis po paskaitų išlėkėme į miestą, pagrindinis taškas buvo kaip jau nenuostabu Akropolis, prisipirkom ko reikia ir nereikia, apsilankėm soliariume ir šiaip gerai laiką praleidome, su didele doze juoko, šypsena nedingo ir sugrįžus atgal į bendrabutį, aplankė mus dar keletą svečiu, su kuriais smagiai paplepėjom ir tiek:) 
antradienį šypsenos irgi nedingo iš mūsų veidų, ypatingai dėl to kad kovo 8d. labai džiaugiausi sav grupiokais, kad jie nepamiršo grupės panelių pasveikinti su moterų diena, tai labai gražus jų poelgis, todėl juos išgyriau :) taip pat vėliau su kambarioke išsikepėm labai skanių mielinių blynų, rezultatas nenuvylė. ir galiausia visos trys išskubėjom į vakare organizuojamą SA renginį, buvo žadėta daug visko tikėjausi, kad viskas vyks daug geriau, bet deja nuvylė tikrai nuvylė, nors sutikau daug pažįstamų ir su jais smagiai pasibuvau, bet renginys nepatiko ir greitai jį palikome.:)


trečiadienį paskaita ir labaratoriniai praėjo sklandžiai:) vėliau vėlgi su kambarioke kartu ir grupioke išskubėjom į miestą, pasibuvom ir sugrįžom, labiausiai nervavo tik tai kad bendrabutyje buvo ilgam dingęs vanduo, todėl rezultatai kai jo nebuvo , buvo gan ne koki... bet pamiršus visa tai, vakare buvo daug juoko ir kvailionių, aplankėm taip pat vienus kaimynus ir pan... :)
na o šiandien paskaitų metu gavau rugpjūtį pasiūlymą vykti į Madridą, bet ar jį įgyvendinsiu pamatysime ateityje, bei paminėjome kovo 11d. renginį universitete ir vėliau sugrįžau namo, mokytis nes laukia daug atsiskaitymų...
tai tiek , nieko ypatingo gal, bet savaitė praėjo gan linksmai ir turiningai, visko nesurašiau, bet paminėjau keletą faktų :)


smagaus ilgojo savaitgalio:)

2 komentarai: