2011 m. rugpjūčio 20 d., šeštadienis

plaukams

sumaniau padaryti įrašą apie plaukų priežiūros priemones:)
ankščiau savo plaukais tikrai nelabai rūpinausi, juos gadinau, dėl to gailiuosi, bet dabar įvairių priemonių dėka, mano plaukai atrodo visiškai kitaip ir jais vis labiau džiaugiuosi:)

taigi:

Garnier fructis nutri -repair nenuplaunamas purškiamasis išsausėjusių plaukų balzamas: pirmiausia patiko kvapas, taip pat jis tiesina plaukus ir suteikia žvilgesio, leidžia juos lengviau išsukuoti, todėl mažiau veliasi, mano plaukams jis patinka.
Garnier fructis nutri -repair nenuplaunamas maitinamasisi glotninamasis sausų ir pažeistų plaukų kremas: pradžioje man patiko, plaukus po truputį atgaivino ir leido lengviau išsukuoti, bet vėliau plaukai persigėrė šio kremo ir jokios naudos iš jo nebuvo, nors kvapas ir malonus lengvai pasikirto, bet daugiau jo nenaudosiu:)
Nivea aliejukas: su varnalėšų aliejus, stiprina šaknis, saugo nuo slinkimo, naudoju jį dažniau plaukų galiukams, patinka dėl to, kad trumpai reikia laikyti, greitai įsigeria į plauką, pamaitina ir atstato, kvapas nedirgina nosies, lengvai pasiskirto:)

syoss color protect condicionierius: mano plaukai jį tiesiog įsimylėjo, jie tampa lengviau išsukuojama, žvilgantys, švelnūs, didelė talpa ir ilgam, bet šampūnas nepatiko, mano plaukams jis tiesiog netiko.


 bio shampoo: deja ir jis mano plaukams netiko, nors kvapas ir malonus, lengvai pasiskirsto bet...

o bio condicionier: iš pradžių jį labai įsimylėjau, patiko avokadų kvapas ir visa kita, kol neišbandžiau sayoos:)


cutrin colorism : nenuplaunamas balzamas purškiklio pavidalu. su aliejumi, įsigijau ji kirpykloje ir labai pamilau, jis dar geresnis nei fructis. spindesys lengvumas, kvapas, išsukavimas,glotnumas, švelnumas ir kt. mano plaukai juo džiaugėsi, deja dabar jau pasibaigė, todėl naudoju fructis, o šį kažkada vėl žadu įsigyti :)

cutrin bio+: pati geriausia priemonė nuo plaukų slinkimo, kiek naudojus, ši pati geriausia :)
Margaritos dilgėlių šampūnas: turbūt vienas iš tų, kuris mano plaukus myli, pasiėmiau tik pabandyti, bet kol kas juo džiaugiuosi, nors ir pigi priemonė, bet plaukai ją myli:)
Placent activ: tikrai geros ampolės, verta pabandyti yra pačių įvairiausių:)

Schauma 7 herbals shampoo: taip pat kai ir margaritą mano plaukai ji taip pat dievina, gal geriausi šampūnai kurie neriebina plaukų apsaugo nuo slinkimo suteikia glotnumo švelnumo ir yra malonaus kvapo bei puikiai pasiskirsto ir lengvai nusiplauna:)


taigi esu išbadžiusi dar daug įvairiausių priemonių ypač per pastaruosius metus, vienos labiau patiko kitos nuvylė, plaukų nebedžiovinu džiovintuvu, netiesinu ir stengiuosi juos kuo labiau palepinti. ankščiau jie buvo banguoti, o toki man nepatiko, bet dabar jie daug tiesesni :)
kol kas tiek:)


2 komentarai:

  1. ooo labai dekui, kad suradai laiko padaryt apzvalga! :) as pati esu bandzius sayoss, tai nelabai man, paprastas sampunas ir tiek, nieko neisiskiriantis.. ir ta aliejuka turiu is pirmos nuotraukos :) geras, bet naudoju tik galiukam ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. nėra už ką, vėliau padarysiu ir daugiau:) sayoos šampūnas ir man kaip minėjau nelabai, bet condicionierius labai tinka mano plaukučiams:) aš taip pat aliejuką stengiuosi tik galiukams naudoti, nes jiems labiausiai ir reikia:)

    AtsakytiPanaikinti