2011 m. rugsėjo 16 d., penktadienis

resume

Laba,


turėdama truputį laiko prisėdau parašyti blogą... šį kartą nebus jis niekuo ypatingas, tik papasakosiu apie savo savaitėlę:)


Taigi, pirmadienį paskaitose laikas neužtruko.vėliau po paskaitų ėmiau su kambarioke ruošti kursinį darbą, kurį mum (aišku kievienai atskirai) po truputį dalimis vis reikės parodyti dėstytojui... Kursinis, nebus lengvas ir tai mūsų pirmasis kursinis, tema gan plati, bet apibendrinus rašysiu apie ekologinio ūkio plėtrą. ūkį pasirinkau dėdės, taip bus lengviau viską parašyti... berašant darbą, į svečius pasiprašė 3 draugai.. atkeliavus jiems. darbas buvo turmpam atidėtas ir skirtas laikui bendravimui ir pan. vėliau jiems išėjus po keliu minučių pasirodė kursiokai prašydami pagalbos, padėjus jiems atkeliavo grupiokas, na ir taip toliau... bet svarbu kad darbą pabaigiau. 
antradienį darbo patikrinimas praėjo sklandžiai, aš kaip ir dar keli kursiokai gavom po 1, vėliau viskas sumuosis, ir taip pat gavau dar vieną 1 už atsakytą teisingai klausimą. paskaitome ir pratybose prabuvome 5 akademines valandas, po to sekė 1 val pertrauka, per kurią pravaikščiojau pas dėstytojus, dėl grupės ir ne tik reikalų, tada sekė fizikos labaratorinis, kuris visai nepatiko.... ir dar kartą įsitikinau kad fizikos nemoku ir nemėgstu... na o grįžus po visko vakarą berods praleidau gan ramiai , bet džiaugiausi...
trečiadienį paskaitos baigėsi gana anksti, vėliau išsiruošiau į miestą ieškoti dovanos Tėčiui, bet nieko norimo neradau, bet dar turiu laiko... grįžus susitvarkiau, ir gavau sms kad ruošiasi aplankyti mane draugė, ji buvo ne viena, o su dar vienu pažįstamu, smagiai pasibuvus iškeliavau į fakulteto bendrabučio pirmakusių prirašymą.. jis buvo ne toks geras kaip mūsų bet buvo gan smagu.. daug laiko praleidome prie ąžuolo su visais, vėliau pratėsėme barake, kas kur... buvo gan linksma ir smagu pabendrauti su įvairiausiais žmogeliukais... 
na o ketvirtadienį, turėjau pačia nuobodžiausią paskaitą- specialybės fizikos, pykau ant dėstytojo, kad nemokėjo išaiškinti, ir visą paskaitą kalbėjo apie nieką... tada išvykome į hidrobiologijos mini praktiką, o po jos su grupiokėm ėjome pavalgyti į senamieščio kavinę, bet nepatiko aptarnavimas ir teko maisto pralaukti 1val.. nors ten buvo tik paprastučiai gan pietūs... visą kitą laiką praleidau gan ramiai, bet vakare su kambarioke, pradėjom daryti komiksus iš daug daug grupės nuotraukų, tad vitaminas c ilgam tikrai garantuotas:)
tad kolkas tiek.. iki:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą