2011 m. spalio 6 d., ketvirtadienis

10.05

Hey:)
Kai dauguma šventė mokytojų dieną, pas mus vyko VŪŽF krikštynos... ryte kaip visada buvo smagiai pakrikštyti, o vakare laukė party.
 šį kartą nebuvo išnuomojamas klubas, tiesiog švenčiama eilinį kartą Akvariume ( taip vadiname 3 rūmų salę)... Kartu su Kaunis G ir Mr. Snopis, bei RADISTAIS :)... 
Dalyvavau ir aš tenais, išanktinio bilieto kaina 10lt renginio dieną 12lt. bet man pasisekė, nes gavau bilietą nemokamai( bilieto tuo metu norėjome tryse, bet man pasisekė jį laimėti)  iš SA prezidento, tad esu dėkinga jam:) 
Ištiesų ėjau nieko gero nesitikėdama ir su skaudančia galva... Bet viskas taip greitai pasikeitė... didžiają dalį laiko praleidau su vienu iš draugų, prisišokom begalo daug, taip pat šokau ir su kursiokais ir su draugais ir t.t. pasakoti galima daug bet apsiribosiu tik su tiek informacijos:) 
Aišku viskas šokias nesibaigė, pratesimas buvo viename iš bendrabučių... tad grįžau su užtinusiomis kojomis, ir begale mėlynių..... nieko nuostabaus:D po tokių netikėtų šokių dažnai taip būna:)


na kolkas tiek:) kitas naujienas papasakosiu kitam poste:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą