2011 m. lapkričio 26 d., šeštadienis

hey hey hey

apleidau savo blogą truputėlį, bet dabar toks laikotarpis, kai mokslai spaudžia ir visi atsiskaitymai vėja vienas po kito ir kai atrodo nieko nespėji... o laisvalaikio irgi norisi, deja kurio šiuo metu ir ateinančias 3 savaites turėsiu intin mažai... deja... toks tas studijų gyvenimas... :)
Studentų atstovybės susirinkime buvo paskelbtas pasiūlymas rašyti ASU "Tai va" laikraštuką. pagrindinės temos kurias ten aptarsime, tai renginių temos. O visa kita universiteto valioje. Pagalvojau ir nusprendžiau, kad būtų puiki galimybė pabandyti, juk nieko neprarasiu, o tik atrasiu t.y. tobulinsiu savo lietuvių kalbą, lankysiuosi renginiuose, lavės mano išsilavinimas ir kt. tad laišką parašiau SA prezidentui išreikšdama savo norą. Kitą dieną sulaukiau jo skambučio, laišką juokaudamas įvertino 10 balų:) ir sakė, kad turbūt galėsiu prisidėti prie laikraštuko rašymo (happy), nes ir vaikystėje/jaunystėje, teko rašyti daug rašinių, kurie buvo skaitomi ir mieste ir kt. bet prie viso šito gavau labai dominantį ir verčiantį susimąstysi pasiūlymą - būti viešųjų ryšių komiteto kordinatore (RSV), pasiūlymas sudomino, nes tai patirtis ateičiai, galiu tobulėti ne vienoje srityje. tik darbo lauktų daug ir bijau, kad nesikirstų su mokslais, kurie visų pirma man yra svarbiausi. Tad sakiau pagalvosiu ir pakalbėjus su juo po SA susirinkimo nuspręsiu:)

taip pat buvau puikiame universiteto teatro "Jovaras" pastatytame spektaklyje "150km meilės", labai labai patiko, ir dar vaidino keletas pažįstamų, tad smagu buvo juos pamatyti kitokiame amplua.:)
kol kas tiek,

gero likusio savaitgalio:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą