2011 m. spalio 8 d., šeštadienis

10.02 - 10.07

Labas:)


kiekvienos savaitės pradžioje nežinai, kas tiksliai nutiks pabaigoje....
ši savaitė buvo dar viena iš tų kurios palieka prisiminimų:)
sekmadienį nudžiugino tai, kad buvau priimta į universiteto atstovybę (happy)... pirmadienio diena buvo įvairiapusiška. pirmoji paskaita labai išsekino, vėliau turėjau 2 akademinių valandų langą, o po to anglų skaidrių pristatymą (teko pirmai pristatyti ir kaip visada iškilo koks nors nesklandumas, šį kartą ilgai jungėmė visiškai naują projektorių, bet galiausiai pavyko jį nugalėti), vėliau turėjo vykti pratybos, bet kadangi žmonės kurie turėjo parengti pristatymus to nepadarė, tad mus paleido. ir laisvu metu išėjome su kambarioke turputėlį įamžintį rudenį... po to skubėjau į atstovybę, ir man ten labai patiko. sugrįžus turėjau daug mokintis, bet kambario durys kas kelias minutes vis prasiverdavo su vis kitu/ais žmonėmis tarpdurį... tad pasiruošimas antradienio atsiskaitymams nebuvo džiuginantis....
antradienį universitete sėdėjau visą darbo dieną nuo 8h iki 18h, su 45min pertrauka. ir kiekviename dalyke po atsiskaitymą.. tad po visos dienos buvau labai išsekus... tad ilgai ilsėjausi, bet vakare prablaškė keli draugai... trečiadienį jau buvau aprašius praeitame blog'o įraše.. nesitikėjau kad viskas taip smagiai susiklostys:) ir dar su vienu iš draugų pasižadėjom pakartoti šokius:) na o ketvirtadienį eilinį kartą po trečiadienio buvau labai pavargus, bet paskaitoje ir pratybose sudalyvavau.... vėliau turėjau ilgą pertrauką, per kurią pailsėjau ir atsigavau... vėliau sekė fizikos papildomi kursai..... (nemėgstu fizikos ir nesuprantu kam mums jos išvis reikia.. ir kai beveik visi ją turėjo paskutinį kartą 10klasėje... mus tikrai labiau spaudžia nei su chemija ar matematika, geriau kartočiau šių dalykų kursą..)... mano grupė išties mane nustebino, nes mūsškių gan daug į juos susirinko ir tai ne tie kurie nesimoko, o kaip tik atvirkščiai kuriems rūpi jų ateitis.... pamiršau paminėti kad avom naują kamabariokę, kai pamačiau išsigadau (gabaritai stulbinantys)... ir sakėm jai 2 sav su ja ištversime bus labai gerai... nors jau po dienos laiko ji mane labai sunervavo... na o šiaip kai visada papasakoju abstarkčiai visos savaitės įvykius, nes jų buvo gan daug.. dar paminėsiu kad prasideda koliai, taip pat kitą savaitė mūsų fakulteto krikštynos, taip pat artimniausiu metu vyks priėmimas į fakulteto atstovybę na ir t.t.


dar įkeliu keletą naujų pirkinių ar kelių dovanėlių foto...
 draugės dovanos priedas:)

 Gavau dovanų iš oriflame pėdų šveitiklį, dar neišbandžiau, bet kvapas patiko:)


Dar vienos draugės dovanėlė:)
 Vakar užsukau į drogą: nuolaidų metas. šį kartą pasimėmiau dove dušo želę, pakarėjo kvapas ir kaina: 4.99lt prieš tai kainavo berods apie 10lt... ir Shaumos šampūną (naujai išleistas į gamybą) nuo riebalavimosi. pasiėmiu išbandyti, taip pat kainavo 4.99lt :) mačiau dar daugiau norimų kosmetikos priemonių, tad grižeitu metu dar kažką naujo įsigysiu:)šiam kartui tiek, einu susitvarkyti ir ruoštis atsiskaitymams, o jums gero savaitgalio:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą