2011 m. spalio 15 d., šeštadienis

Hard.....

hey,


ši savaitė prasidėjo nuo to, kad kenčiau baisulinius stuburo skausmus. turbūt persitempiau, dabar jau daug geriau. Todėl paskaitose ir ne tik jose negalėjau normaliai sėdėti, gulėti o ką kalbėti apie vaikščiojimą, bet svarbu dabar jaučiuosi kitaip:)

taip pat buvau SA posėdį, kitą dieną Mef ST (savo fakulteto taryboje), kadangi esu nauja narė ir ne aš viena, tad ateinantį trečiadienį vyks ST cementas, o iš kart po jo vėliau vakare ŽŪIF (indžinierių) krikštynos. :) Taip pat penktadienį su SA prezidentu ir projektų kordinatoriumi sudalyvavau ISM SA netradiciniame atstovybių susitikime. Pažaidėme keletą žaidimų, turėjome atlikti užduotis Kaune ir kita.. laikas buvo praleistas turiningai.

Šią savaitę turėjau pirmą rimtą kolį, ėjau beveik nesimokius ir rezultatai nudžiugini, nors tikėjausi neišlaikyti.. aišku gavau 8, bet pasirodo tai aukščiausias pažymys, tad džiaugiuosi:)

taip pat kalbant apie blogus dalykus nutikusius per savaitę, tai dar vienas iš jų: turėjome kambariokę, bet deja mums nenusisekė su ja, dėl jos elgesio, nebendravimo ir daug kitų priežasčių kurias pastebėjome per savaitę (tik tiek ji pas mus ir tegyveno) paprašėme palikti mūsų kambarį, bet ramiai viskas nepasibaigė. Jos draugės o ne ji pati gynė ją, dėl nieko, tad tądien buvo tikras karas tarp merginų. neduok vaikams saldainių tai ilgai zys:D Likom su kita kamabrioke kaltos dėl to, kad buvus kamabriokė pati pas mus atsikraustė, kad lindo prie daiktų nepaklausus ar galima, kad elgėsi savavališkai, kad nebendravo ir kt. ir kad mes tiesiog paprašėm jos išsikraustyti, tad likom kalčiausios dėl nieko. na bet ką padarysi. blogiausia yra tai, kad tas žmogutis nemoka pastovėti už save, o viską už ją daro draugės. ech... vistiek mes išlaikėm savo poziciją ir jai teko išsikraustyti nors ir nelabai maloniai, bet... 

grįžtant prie geresnių dalykų, tai vakarai su draugais buvo praleisti gan smagiai. įsigijau puikią tuniką iš vienos Md panelės( kada nors parodysiu).  taip pat keli mažučiai pirkiniai:


Juodos spalvos purškalas batams, nenusivyliau kol kas.

L'angelica dantų pasta  - man tinka ir patinka:)

Lumene natural code Mineral powder - rinkausi ilgai, bet nusprendžiau pabandyti šią, manau ilgiau panaudojus pasakysiu ką apie ją mąstau.Reikalingiausias daiktas šiuo metu tai pirštinės, nes rankytės jau po truputį šąla, o dabar žinau kad jas gaubs maloni šiluma:)

Kol kas tiek. taip pat savaitės pradžioje laukia daug atsiskaitymų + 2 koliai ir labai sunkūs, tad informacijos daug, o išmokti laiko mažai (studentui vienos nakties visada trūksta). Na bet stengiuosi, tad keliauju toliau mokintis, o jums gero likusio savaitgalio ir ateinančios geros savaitės:)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą